دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۲۰:۰۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۴۳۴۲
گزارشگر : ۷۶
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:

همدلی مردم و کمیته امداد امام(ره)، امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد

(یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰) ۲۰:۰۱

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی در حاشیه مراسم توزیع 3000 بسته معیشتی به نیازمندان تحت حمایت در قالب طرح احسان حسینی، به رویکردهای این نهاد در مبارزه با محرومیت پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد کلامی در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی از بدو تولد در معرض هجمه های جبهه استکبار بود و دشمن بعد از عدم موفقیت در جنگ 8 ساله و جنگ فرهنگی، به سمت جنگ اقتصادی روی آورده است.

 

وی هدف دشمن از جنگ اقتصادی را فاصله انداختن بین محرومین و انقلاب اسلامی عنوان کرده و افزود: مردم با حضور خود در صحنه های همدلی و مواسات، امید دشمنان را تبدیل به یاس کردند.

 

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: بعد از دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر مواسات، کمیته امداد، نهادهای انقلابی و خیران، صحنه های بی نظیری را در دستگیری از نیازمندان خلق کردند و اینها در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: کمیته امداد استان تا پایان ماه صفر ۵۵۰ هزار پرس غذای گرم و ۸۱ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان سطح استان توزیع خواهد کرد.

 

کلامی گفت: از ابتدای ماه محرم تا امروز بیش از ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم و ۶۰ هزار بسته معیشتی بین محرومین توزیع شده است.

 

وی به دیگر خدمات شاخص کمیته امداد در سالجاری اشاره کرده و بیان داشت: کمیته امداد استان از ابتدای سالجاری تاکنون نزدیک به ۵ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.

 

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی همچنین یادآور شد: ساخت و احداث ۱۰۰۰ واحد مسکن برای مددجویان را تا آخر سال در برنامه داریم.

 

وی در پایان تاکید کرد: قدردان حمایت های همیشگی نهادهای انقلابی و مراکز نیکوکاری از کمیته امداد امام(ره) استان هستیم.

 

انتهای پیام/
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید