دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۴۲۲۳
گزارشگر : ۷۶
از ابتدای سالجاری تاکنون؛

پرداخت 122 میلیارد ریال صدقه توسط مردم آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۰۱

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از پرداخت بالغ بر 122 میلیارد ریال صدقه توسط مردم آذربایجان شرقی در قالب کمیته امداد و مراکز نیکوکاری از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، یونس فاتح با تشریح عملکرد کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه صدقات از ابتدای سالجاری تاکنون گفت: مردم نیکوکار استان از ابتدای سالجاری تاکنون بالغ بر 103 میلیارد ریال صدقه از طریق صندوق‌های صدقات و روش‌های نوین و کمک‌های موردی به کمیته امداد پرداخت کردند.

 

وی ادامه داد: همچنین در این مدت مبلغ 19 میلیارد ریال صدقه نیز از طریق مراکز نیکوکاری به خانواده‌های تحت حمایت کمک شده است که در مجموع میزان صدقات به 122 میلیارد ریال می‌رسد.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملکرد این نهاد در حوزه صدقات از ابتدای سالجاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 52 درصد رشد داشته است، تاکید کرد: تمام صدقات دریافتی در ردیف‌های خدماتی ارائه شده به مددجویان سطح استان هزینه شده است.

 

فاتح به محل هزینه کرد صدقات اشاره کرده و افزود: صدقات دریافتی در حوزه تامین مسکن مددجویان، کمک هزینه ازدواج جوانان نیازمند، امور معیشتی، امور درمانی، خدمات تحصیلی و کمک‌های موردی مددجویان تحت حمایت هزینه شده است.

 

وی تاکید این نهاد را تمرکز بر روش‌های نوین دریافت صدقات عنوان کرد و افزود: مردم نیکوکار می‌توانند با شماره گیری کد دستوری *8877*041# صدقات خود را بصورت غیرحضوری و ایمن پرداخت کنند.

 

انتهای پیام/
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید