دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۳
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۴۰۷۱
گزارشگر : ۷۶
با هدف رفع موانع تولید؛

برپایی نمایشگاه تولیدات فرش دستباف مددجویان آذربایجان شرقی

(یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۱۳

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه تولیدات فرش دستباف مددجوین تحت حمایت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم پرویزی با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرش دستباف در محل اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: مجموعه ای از دستاوردهای مددجویان تحت حمایت در حوزه فرش و صنایع دستی این نمایشگاه عرضه می شود.
 
وی با تاکید بر ضرورت بازاریابی برای تولیدات مددجویی، افزود: این نمایشگاه در راستای پشتیبانی از تولید، رفع موانع و توانمند کردن مددجویان برپا شده است.
 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی اضافه کرد: محصولات عرضه شده مدجویان در زمینه های قالی، گلیم و صنایع دستی با تسهیلات کمیته امداد توسط مددجویان خودکفا شده تولید شده است.
 
وی ضمن دعوت از مردم برای حمایت از تولیدات مددجویی، خاطر نشان کرد: تولیدات مددجویان در نمایشگاه های قبلی با استقبال خوبی روبه رو شده بود و امید است این بار نیز مورد توجه مردم قرار گیرد.
 
پرویزی به تنوع طرح ها در فرش دستباف مددجویان اشاره کرده و گفت: کمیته امداد در کنار درخواست مشتریان جدید، به تروج فرهنگ ایرانی نیز می پردازد.

 

شایان ذکر است نمایشگاه فرش دستباف از دوشنبه 8 شهریور ماه تا روز پنجشنبه 11 شهریور ماه از ساعت 9 صبح تا 13 و همچنین از ساعت 17 تا 19 در محل طبقه 5 اداره کل کمیته امداد استان واقع در تبریز چهارراه ابوریحان جهت بازدید عموم مردم برپا خواهد بود.
انتهای پیام/
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید