دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۶ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۴۰۶۱
گزارشگر : ۷۶

تندیس ملی فداکاری در دستان دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی

(شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰) ۰۸:۱۱

به گفته معان فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی، دانشجوی تحت حمایت این نهاد، موفق به کسب تندیس در جشنواره ملی فداکاری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بهروز شریف در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در جشنواره ملی فداکاری که توسط جهاد دانشگاهی برگزار گردید، دانشجوی تبریزی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی موفق به کسب تندیس ملی گردید.

 

وی با اشاره به مصادیق هفتگانه فداکاری تعریف شده در آیین اعطای تندیس فداکاری به دانشجویان ایران گفت: این مصادیق شامل حضور داوطلبانه در دفاع از کشور، انقلاب اسلامی و حریم اهل‌بیت (ع)، ارائه خدمات پیشگیرانه و امدادرسانی داوطلبانه در حوادث و رخدادهای طبیعی یا غیرمترقبه، انجام فعالیت‌های داوطلبانه در امور خیریه، تأمین ارگان‌های حیاتی بیماران نیازمند از طریق اهدای خون و عضو، مشارکت داوطلبانه در سازندگی، آبادانی و محرومیت‌زدایی کشور، انجام فعالیت‌های داوطلبانه در حوزه‌های سلامت و توانبخشی به طور ویژه مدافعان سلامت و انجام فعالیت‌های داوطلبانه در زمینه حفاظت از محیط زیست است.

 

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی افزود: این دانشجوی تحت حمایت کمیته در حال تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی بوده و در حوزه سلامت و حضور داوطلبانه در عرصه محرومیت زدایی فعالیت های چشمگیری داشته است.

 

شریف خاطر نشان کرد: بیش از 1200 دانشجو در مقاطع مختلف دانشگاهی و بیش از 20 هزار دانش آموز در سطح استان از خدمات فرهنگی و آموزشی کمیته امداد بهره مند می شوند.

 

انتهای پیام/
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید