دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۸۵۷۰
گزارشگر : ۷۶
طی تفاهم نامه ای صورت پذیرفت؛

همکاری همه جانبه کمیته امداد و دانشگاه تبریز در حوزه محرومیت زدایی

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۱۷

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح جزئیات تفاهم نامه فیمابین این ناد با دانشگاه تبری پرداخت کرده است.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی در تشریح تفاهم نامه همه جانبه کمیته امداد آذربایجان شرقی با دانشگاه تبریز گفت: به منظور ایجاد زمینه های لازم برای همکاری و افزایش هم افزایی، بهره گیری از ظرفیت نخبگان، جذب ایده ، تبدیل ایده به محصول، حمایت از فناوران، تجاری سازی و توسعه بازار در جهت حمایت از مددجویان تحت پوشش و اقشار آسیب پذیر عضو جامعه هدف این نهاد تفاهم نامه همکاری امضا شد.

وی ضمن تاکید بر حمایت از مددجویان تولید کننده تجهیزات فناورانه و فراهم آوردن امکان استفاده از این دانش و تجهیزات در راه اندازی کسب و کارهای پایدار و دانش بنیان، افزود: ارتقای توانایی های علمی و مهارتی جامعه هدف با توجه به نیاز جامعه و اهتمام در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مبتنی بر دانش و جهش تولید از اهداف دیگر این همکاری همه جانیه مشترک است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی در تشریح نوع همکاری مشترک دو نهاد گفت: در زمینه های مختلف آموزش و پژوهش، فناوری اطلاعات، عمران و مسکن، مالی، توسعه مشارکت های مردمی، حمایت و سلامت خانواده، اشتغال و توانمندسازی خانواده از ظرفیت های موجود در هر دو نها بهره گیری می شود.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد مرجعی برای هماهنگ­سازی مطالعات پژوهشی حوزه فقر و محرومیت زدایی در سطح استان و جلوگیری از انجام مطالعات موازی و در نهایت اجتناب از اتلاف زمان و هزینه امری ضروری است که در این همکاری مشترک لحاظ شده است.

‏‏کلامی فراهم نمودن زمینه لازم برای همکاری­های بین بخشی در حیطه­های مختلف علمی، اجرایی و پژوهشی به منظور ارتقاء کیفیت فعالیت­های محرومیت­زدایی را از دیگر موضعات مهم این تفاهم نامه برشمرد.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید