دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۸۴۹۵
گزارشگر : ۷۶
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی:

برای اشتغال جوانان فرهیخته استان برنامه داریم

(چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۱۵

محمد کلامی با تاکید بر ظرفیت مراکز دانشگاهی در ایجاد طرح های نوآورانه در اشتغال مددجویان گفت: برای جوانان فرهیخته نیازمند برنامه داریم.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی با اشاره به همکاری کمیته امداد آذربایجان شرقی با مراکز دانشگاهی در جهت توسعه اشتغال مددجویی گفت: جامعه هدف ما در ایجاد اشتغال فقط مددجویان تحت حمایت نیست و برای جوانان فرهیخته نیز برنامه داریم.

وی ادامه داد: همکاری مشترک کمیته امداد با دانشگاه تبریز دستاوردهای مهمی داشته که از جمله آن می توان به پیشبرد چشمگیر طرح اکرام ایتام در بین دانشگاهیان اشاره کرد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: این نهاد حمایتی سه سال متوالی بعنوان دستگاه برتر استان در ایجاد شغل شناخته شده و با جامعه مددجویی 85 هزار خانوار در استان ظرفیت خوبی برای همکاری در طرح های نوآورانه دانشگاهی دارد.

وی اضافه کرد: توزیع کالا راه اصلی برای مقابله با فقر نیست و ممکن است به تنبلی اجتماعی منجر شود، معتقدیم تنها راه مبارزه با فقر ارتقای شاخص های مهارتی است.

کلامی به اقدامات انجام گرفته در حوزه اشتغال مددجویان اشاره کرده و گفت: کیمته امداد با همکاری سایر نهادها آمادگی راهبری شغلی روستاییان استان را دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید