دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۸
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۸۴۹۴
گزارشگر : ۷۶
با برگزاری رویداد شتاب؛

افزایش مشارکت مردمی در راه اندازی کسب و کارهای کوچک برای مددجویان

(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۴۸

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی از برگزاری رویداد شتاب در جهت راه اندازی کسب و کارهای کوچک برای نیازمندان خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، کریم پرویزی در گفتگو با خبرنگاران در تشریح رویداد شتاب اظهار داشت: با توجه به ظرفیت قابل توجه جامعه مددجویی کمیته امداد آذربایجان شرقی در حوزه اشتغال، دوره شتابدهی تیم‌های استارت آپی و نوآور با رویکرد فناوری هنرهای تصویری با همکاری کمیته امداد، جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری استان برگزار می‌شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی افزود: هدف از برگزاری این رویداد افزایش مشارکت مردمی در راه اندازی کسب و کارهای کوچک و کارآفرینی اجتماعی است.

 وی با تاکید بر رویکرد کمیته امداد در ارتقای شاخص های مهارتی نیازمندان گفت: استارت آپ‌ها و شرکت‌های خلاق، می‌توانند با عرضه خدمات نوآورانه و مبتنی بر فناوری، به اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کمک کنند.

 پرویزی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان تا اول آذر ماه سالجاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت https://tabriz.iastjd.ac.ir/ برای ارسال ایدها و ثبت‌نام، اقدام کنند.

 وی بیان داشت: کمیته امداد استان سه سال متوالی بعنوان دستگاه برتر اشتغال شناخته شده و اینک در تلاش برای همکاری با مراکز دانشگاهی در جهت ایجاد نوآوری در اشتغالزایی نیازمندان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید