دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۸۳۶۳
گزارشگر : ۷۶
استاندار آذربایجان شرقی:

اقدامات کمیته امداد در حوزه اشتغال و مسکن ستودنی است

(شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹) ۰۷:۵۵

استاندار آذربایجان شرقی، مستضعفان و نیازمندان را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: همه ما در قبال رفع نیازهای اقشار نیازمند جامعه مسئولیم و باید بیش از پیش برای توسعه روحیه نوع‌دوستی و دستگیری از محرومان تلاش کنیم.

به گزارش سایت خبری امداد، محمدرضا پورمحمدی در آیین تجلیل از مراکز نیکوکاری استان با قدردانی از عملکرد اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان گفت: با سیاستگذاری های کلان این مجموعه در کشور، اقدامات بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف همچون اشتغال، معیشت و تامین مسکن برای اقشار نیازمند جامعه انجام شده است.
وی با تاکید بر همت و تلاش همه جانبه برای حمایت از اقشار نیازمند در جامعه عنوان کرد: نارضایتی بسیاری از مردم به دلیل فشارهای ناشی از مشکلات اقتصادی، زیبنده جامعه نیست.
وی با بیان اینکه مستضعفان و پابرهنگان، ولی نعمت مسئولان و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند ابراز کرد: سازمان‌های حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی، تمامی تلاش خود را برای رفع مشکلات مختلف نیازمندان جامعه به کار گرفته‌اند.
استاندار آذربایجان شرقی در همین راستا ابراز کرد: مشارکت مردم و بخصوص خیرین در رفع نیازهای نیازمندان از اهمیت بسیار ویژه‌ای در شرایط کنونی برخوردار است که انتظار داریم طرحی نو در اندازیم و برنامه‌های حمایتی مستمر برای نیازمندان جامعه تدوین و اجرایی شود.
پورمحمدی با اشاره به مشارکت خوب مردم تبریز و آذربایجان  در برهه‌های مختلف و سوابق درخشان مردم این خطه از کشور در دستگیری از محرومان عنوان کرد: در گذشته‌هایی نه چندان دور، در کوچه به کوچه تبریز و سایر شهرستان‌های استان، خیریه‌های مختلفی وجود داشته و بسیاری از بزرگان این دیار، اموال خود به نفع عموم جامعه، وقف کرده‌اند.
وی در همین راستا و با اشاره به مشکلات ناشی از بحران کرونا در استان اظهار کرد: با افتخار اعلام می‌کنیم که این روحیه نه تنها تضعیف نشده بلکه روز به روز تقویت شده است. مشارکت بسیار خوب مردم استان در حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا، اثباتی بر استمرار روحیه نیکوکاری و نیت‌های خیر و نوعدوستی در جامعه حکایت دارد.
پورمحمدی، تحریم‌های ظالمانه غرب را اصلی‌ترین عامل مشکلات و فشارهای اقتصادی فعلی در کشور برشمرد و ادامه داد: استکبار جهانی و بخصوص آمریکای خون آشام از هیچ اقدامی بر علیه ایران اسلامی دریغ نکرده و در طول چهل سال گذشته، شدیدترین تحریم‌ها را بر علیه ایران اسلامی اعمال کرده‌اند.
وی با بیان اینکه وحدت و همدلی، رمز عبور ایران اسلامی از شرایط دشوار کنونی است اظهار کرد: خوشبختانه برنامه‌های مهمی در دولت، مجلس و قوه قضاییه برای رفع مشکلات اقتصادی در حال اجراست و امیدواریم فشارهای تاریخی فعلی را نیز با موفقیت پشت سر بگذاریم.
شایان ذکر است در این آیین از مراکز نیکوکاری استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) تجلیل شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید