دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۴
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۸۰۷۵
گزارشگر : ۷۶
در 6 ماهه نخست سالجاری؛

ارائه خدمات حقوقی به 2289 مددجوی تحت حمایت

(سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۳۴

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری 38 کلاس غیرحضوری آموزش حقوقی برای 2289 مددجوی تحت حمایت برگزار شده است.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی با اشاره به خدمات حقوقی کمیته امداد آذربایجان شرقی برای اقشار محروم در 6 ماهه نخست سالجاری اظهار داشت: 30 میز خدمت حقوقی برای کمک به مددجویان و ارتقای سطح آگاهی آنان ایجاد شده و در سراسر استان خدمات متنوعی به جامعه تحت حمایت این نهاد ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه 281 وکیل نیکوکار در 6 ماهه اول سال 99 خدمات حقوقی به خانوارهای مددجوی استان ارائه کرده اند، افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون 930 خدمت حقوقی در زمینه مشاوره، تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و شرکت در جلسات دادرسی به مددجویان ارائه‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه در 6 ماهه نخست سالجاری 38 کلاس غیرحضوری آموزش حقوقی برای 2289 مددجوی تحت حمایت برگزار شده، گفت: برای افزایش کمیت و کیفیت خدمات ارائه ‌شده به نیازمندان، تعاملات خوبی با کانون وکلای استان برقرار است.

وی تلاش برای کاستن از هزینه‌های دادرسی و کارشناسی مددجویان را از دیگر خدمات حقوقی کمیته امداد آذربایجان شرقی برشمرد و افزود: بدنبال تفاهم نامه همکاری با کانون سردفتران و دفتریاران استان، مددجویان تحت حمایت این نهاد از پرداخت حق التحریر ثبت اسناد رسمی و گواهی امضا معاف می شوند.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید