دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۰
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۷۸۹۶
گزارشگر : ۷۶

درخشش فرزندان مددجوی آذربایجان شرقی در کنکور سراسری سال 99

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۰

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از کسب 11 رتبه زیر 2000 در کنکور سراسری و رتبه 4 آزمون دکتری توسط فرزندان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی با اشاره به درخشش دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی در کنکور سراسری افزود: 11 نفر از فرزندان مددجو در استان توانستند رتبه زیر 2000  کنکور سراسری سال 99 را کسب کنند که از بین آنها 4 رتبه 3 رقمی نیز به چشم می خورد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: یکی دیگر از فرزندان مددجوی استان نیز موفق به کسب رتبه 4 کشوری در کنکور دکتری شده است.

وی به موفقیت های فرزندان مددجو در کنکور سال های قبل نیز اشاره داشته و خاطر نشان کرد: 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت استان در کنکور سراسری سال 98 موفق به کسب رتبه های زیر 2000 شده بودند.

کلامی ضمن تاکید بر برنامه ویژه کمیته امداد برای تحصیل فرزندان مددجو، بیان داشت: ارتقای شاخص های فرهنگی و آموزشی بهترین شیوه برای مقابله با ارثی شدن فقر است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون 13100 دانش آموز و 911 دانشجو در سطح استان از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد بهره مند می شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید