دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۷۰۳۵
گزارشگر : ۷۶
طی گفتگویی مطرح شد؛

حکایت زندگی مددجویی که کارآفرین شد / اشتغالزایی برای 8 نفر

(سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۱۱

جوان تبریزی یکی از کارآفرینان موفقی است که با حمایت کمیته امداد واحد تولیدی کفش راه اندازی کرده و بعد از دو سال علاوه بر خود برای 8 نفر دیگر نیز اشتغالزایی کرده است.

به گزارش سایت خبری امداد،   او 26 ساله و متاهل بوده و از جمله فرزندان مددجو می باشد که 2 سال قبل مبلغ 20 میلیون تومان وام اشتغال از کمیته امداد استان آذربایجان شرقی دریافت کرد تا برای خود کسب و کاری راه اندازی نماید.

 وی می گوید: سال ها در تولیدی کفش شاگردی کرده و تجربه داشتم لذا وارد این عرصه شدم و پس از اخذ وام، 6 چرخ خیاطی خریداری کرده و محلی را برای تولیدی اجاره نمودم.

 او که بعد از سال ها برای خود استاد شده، می گوید: از کارم راضی هستم و با علاقه و اشتیاق کار می کنم. هر روز سفارش کار دارم و معمولا روزانه 50 جفت کفش مردانه چرم در کارگاه دوخت می شود.

او تاکید می کند: مزد کارگران را به موقع پرداخت می کنم و درآمد متوسط خودم نیز ماهیانه حدود 3 میلیون تومان می شود.

این مددجوی سابق قصد دارد در آینده کارش را توسعه دهد و پس از گرفتن وام 30 میلیون تومانی مکمل از کمیته امداد کارگاه بزرگتر اجاره کند و چرخ های بیشتری بخرد.

 این کارآفرین از حمایت های امداد تشکر می کند و می گوید: این نهاد مقدس در همه حال پشت و پناه من بوده است و با حمایت های صورت گرفته به درآمد پایدار دست یافته ام.

 وی در خصوص تاثیر شیوع ویروس کرونا به کسب و کار خود می گوید: این بیماری تاثیر منفی آنچنانی به کارم نگذاشته و همچنان سفارش تولید کفش در بازار وجود دارد.

او می خواهد امسال پوتین نیز برای فصل زمستان تولید کند. همچنین قصد دارد در نمایشگاه اشتغال کمیته امداد شرکت کند تا زمینه تبلیغ و بازاریابی بیشتر برای واحد تولیدی اش فراهم گردد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید