دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۷۰۱۳
گزارشگر : ۷۶
طی تفاهم نامه ای صورت پذیرفت؛

اعطای تسهیلات ویژه به دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی

(دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۱۷

معاون امور فرهنگی کمیته امداد کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح تفاهم نامه فیمابین این نهاد با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، بهروز شریف در تشریح تفاهم نامه فیمابین کمیته امداد آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان اظهار داشت: بر اساس توافق صورت گرفته تسهیلات ویژه تا سقف 50 درصد در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای دانشجویان تحت حمایت این نهاد اعطا می شود.

وی همکاری دو جانبه در زمینه های علمی و پزوهشی را از دیگر توافقات صورت گرفته عنوان کرده و افزود: مقرر شد دانشگاه آزاد اسلامی ممقان از دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد در زمینه های پژوهشی و چاپ مقالات حمایت کند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم نامه از ظرفیت دانشجویان تحت حمایت به عنوان کار دانشجویی در دانشگاه استفاده خواهد شد.

وی به همکاری های مشترک در حوزه ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری اشاره کرده و گفت: در برگزاری مراسمات و مناسبت های ویژه همکاری های دوجانبه لازم صورت خواهد پذیرفت.

شریف به دیگر حمایت های صورت گرفته از دانشجویان نیازمند طبق این تفاهم نامه اشاره کرده و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممقان متعهد شده در اعطای خوابگاه، دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد استان را در اولویت قرار دهد.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد کمیته امداد آذربایجان شرقی به تعهدات این نهاد نیز اشاره کرده و گفت: حمایت مالی از دانشجویان تحت حمایت، همکاری در زمینه های پژوهشی و حمایت از مقالات در موضوعات اعلامی از تعهدات کمیته امداد در این تفاهم نامه می باشد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید