دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۴
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۴۰۶۹
گزارشگر : ۷۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی آذربایجان شرقی مطرح کرد؛

قدردانی از مردم بجهت افزایش مشارکت عمومی در جشن نیکوکاری با وجود بیماری کرونا

(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۳۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی بجهت افزایش مشارکت عمومی در جشن نیکوکاری با وجود بیماری کرونا از مردم قدردانی کرد.

به گزارش سایت خبری امداد یونس فاتح اینکه امسال با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری بصورت غیرحضوری و الکترونیکی در سراسر استان بدلیل مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: مردم استان بیش از  19 میلیارد و 300 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به جشن نیکوکاری کمک کرده اند.

وی با اشاره به رشد 27 درصدی  مشارکت مردم استان نسبت به سال گذشته، گفت: از همراهی مردم نیکوکاری استان با کمیته امداد و افزایش مشارکت در جشن نیکوکاری علی رغم وجود بیماری کرونا کمال قدردانی را داریم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر استفاده از بسترهای الکترونیکی به منظور کمک به محرومین افزود: مردم نیک اندیش استان می توانند با شماره گیری کد ussd  عدد # 041 * ۸۸۷۷ *  کمک های نقدی خود را بصورت سریع و ایمن به نیازمندان برسانند.

وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در جامعه مددجویی گفت: اختصاص 14 میلیارد ریال اعتبار برای پیشگیری از شیوع کرونا بین مددجویان، تولید ماسک توسط مراکز نیکوکاری، توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک در مناطق محروم و... از جمله اقدامات این نهاد در پیشگیری از این ویروس است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید