دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۰:۴۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۳۸۷۸
گزارشگر : ۷۶
توسط مرکز نیکوکاری 14 معصوم(ع) تبریز؛

اهدای 27 سری جهیزیه به نوعروسان مددجوی کمیته امداد

(دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸) ۲۰:۴۹

مرکز نیکوکاری 14 معصوم(ع) تبریز 27 سری جهیزیه به ارزش ریالی بیش از 4 میلیارد ریال به نوعروسان مددجوی کمیته امداد استان اهدا کردند.

به گزارش سایت خبری امداد، یدالله ادیبان مدیر مرکز نیکوکاری 14 معصوم(ع) تبریز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: 27 سری جهیزیه شامل اقلام ضروری زندگی به نوعروسان مددجوی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی اهدا شد.

وی در خصوص ارزش ریالی این جهیزیه ها گفت: بیش از 4 میلیارد ریال برای تامین این اقلام با مشارکت خیران و کمیته امداد هزینه شده است.

ادیبان خاطر نشان کرد: در شرایطی که مردم با مشکل بیماری کرونا درگیر هستند می توان با نذورات و دستگیری از نیازمندان، بلایا را دفع کرد.

وی به دیگر فعالیت های این مرکز نیکوکاری اشاره کرده و افزود: از ابتدای سال تاکنون 900 بسته غذایی بین مددجویان کمیته امداد توزیع شده است.

مدیر مرکز نیکوکاری 14 معصوم(ع) تبریز ادامه داد: در حادثه سیل میانه لوازم مورد نیاز زلزله زدگان و احداث یک واحد مسکن مددجویی را با هزینه خیران تامین کردیم.

وی خاطر نشان کرد: برای عید نوروز نیز مبلغ نقدی بعنوان عیدی به بخشی از مددجویان کمیته امداد پرداخت خواهد شد.

شایان ذکر است مرکز نیکوکاری 14 معصوم(ع) تبریز وابسته به کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی بوده و فعالیت های گسترده ای در زمینه محرومیت زدایی دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید