دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۳۶۸۴
گزارشگر : ۷۶
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی تشریح کرد؛

ارایه خدمات غیرحضوری به مددجویان در سطح استان

(چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۲۷

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح جزئیات ارایه خدمات غیرحضوری به مددجویان تحت حمایت جهت رعایت اصول ایمنی و مقابله با بیماری های ویروسی پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی و ایمنی در برابر شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: کمیته امداد استان آذربایجان شرقی همچون سایر ایام پاسخگوی مردم است و اختلالی در روند خدمت‌رسانی به نیازمندان و محرومان ایجاد نشده است.

وی افزود: سامانه اینترنتی e.emdad.ir آماده ارائه خدمات اینترنتی و غیرحضوری است و مددجویان تحت حمایت این نهاد می‌توانند از خدمات کمیته امداد آذربایجان شرقی در 27 سرفصل در حوزه های اشتغال، وام، فرهنگی، مشاوره، بهداشت و درمان، ازدواج، مسکن و حمایت های خاص بدون مراجعه حضوری بهره‌مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در این روش مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی  e.emdad.ir  با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی در روستاها و شهرها و بدون مراجعه به دفاتر کمیته امداد و درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه شده و نسبت به ثبت و ارسال درخواست خود اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد:  درخواست‌های ثبت شده توسط مددجویان در کمترین زمان ممکن به صورت هوشمند به کارتابل مددکار خانواده در سیستم جامع خدمات حمایتی این نهادمنتقل شده و رسیدگی می شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید