دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۱
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۷۳۶
گزارشگر : ۷۶
به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) انجام شد؛

افتتاح 23 مرکز نیکوکاری تخصصی در سطح استان آذربایجان شرقی

(چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸) ۱۵:۳۱

صبح امروز به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی 23 مرکز نیکوکاری تخصصی در سطح استان افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی در مراسم افتتاح همزمان 23 مرکز نیکوکاری در سطح استان بصورت ویدئوکنفرانس اظهار داشت:  رسالت کمیته امداد مردمی کردن کمک ها است و مراکز نیکوکاری نیز بازوان امداد برای مردمی کردن است.

وی با اشاره به اهداف تشکیل مراکز نیکوکاری افزود: این مراکز در کنار کمیته امداد اقدام به جمع آوری کمک های مردمی کرده و با شناسایی محرومین کمک های جمع آوری شده را بین آنها توزیع می کنند.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر افزایش اعتماد عمومی به این نهاد گفت: اکنون اغلب منابع مالی امداد متکی به کمک های مردمی است و در صورت تداوم رشد سالانه 15 درصدی کمک های مردمی، در سه سال آتی امداد استان بی نیاز از منابع دولتی می شود.

وی بر اهمیت خودکفایی مددجویان اشاره کرده و بیان داشت: کمیته امداد استان در سه سال اخیر دستگاه برتر استان در حوزه اشتغال شناخته شده است.

شایان ذکر است صبح امروز همزمان با ولادت حضرت زینب(س) با حضور نماینده ولی فقیه در استان و نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، 23 مرکز نیکوکاری در محورهای تخصصی اشتغال، ایتام، رسانه و مسکن در شهرهای تبریز، اهر، مرند، بناب، شبستر، عجب شیر، ملکان و هادی شهر افتتاح گردید و تعداد مراکز نیکوکاری فعال استان به 156 مورد افزایش یافت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید