دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۷ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۶۲۶
گزارشگر : ۷۶
در 9 ماهه نخست سالجاری؛

ایجاد 7977 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی

(شنبه ۷ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۰۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال تاکنون 7977 فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت در استان ایجاد گردیده است.

به گزارش سایت خبری امداد، خالد سیار با اشاره به طرح های اشتغال کمیته امداد آذربایجان شرقی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون برای 1121 نفر کاریابی با بیمه تامین اجتماعی صورت گرفته و تعداد 4570 طرح خود اشتغالی جدید اجرا شده که در مجموع 7977 فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت در استان ایجاد گردیده است.
وی با بیان اینکه 2890 فرصت شغلی ایجاد شده در مناطق روستایی بوده، ادامه داد: برای ایجاد این تعداد فرصت شغلی در 9 ماهه نخست سال ۹۸ حدود 149 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان متقاضی پرداخت شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: دامپروری، کشاورزی، قالیبافی، صنایع دستی و مشاغل خدماتی از جمله گروه های شغلی ایجاد شده برای مددجویان بوده است.
وی افزود: کمیته امداد همواره یکی از دستگاه‌های برتر و تاثیرگذار در زمینه اشتغال‌زایی در استان بوده است و بخش مهمی از  فرصت شغلی در استان را تامین می کند.
سیار تاکید کرد: تقویت اقتصاد با اجرای طرح‌های اشتغال از اصلی‌ترین برنامه های کمیته امداد برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: مردم نیک اندیش استان می توانند حمایت های خود جهت طرح های اشتغالزایی مددجویان را از طریق شماره گیری کد #041*8877* با تلفن همراه خود واریز نمایند.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید