دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۶
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۳۱۷
گزارشگر : ۷۶
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی مطرح کرد؛

بزرگترین کاروان زیارتی کشور روانه زیارت امام رضا(ع) می شود

(یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۰۶

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: بزرگترین کاروان زیارتی کشور با حضور مددجویان تحت حمایت امداد استان با کمک خیران روانه زیارت امام رضا(ع) می شود.

به گزارش سایت خبری امداد، محمد کلامی در گفتگو با خبرنگاران گفت: بزرگترین کاروان زیارتی کشور هفته آینده با حضور پنج هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی و 200 خیّر روانه زیارت حضرت امام رضا(ع) خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کاروان با عنوان «شوق زیارت» راهی مشهد مقدس می شود، افزود: هزینه های این سفر معنوی و زیارتی را خیران نیک اندیش استان تقبل کرده اند.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی تاکید کرد: کمیته امداد بر این باور است ارتقای شاخص های فرهنگی و توجه به مباحث روحی و معنوی مددجویان باید از اولویت های کاری باشد.

وی رویکرد فرهنگی و تربیتی این کاروان تاکید کرده و گفت: در طول این سفر در مشهد مقدس برنامه های متنوع فرهنگی و سخنرانی با حضور علما تدارک دیده شده است.

کلامی همچنین به یک حرکت فرهنگی دیگر در این کاروان اشاره کرده و  ادامه داد: هر یک از اتوبوس های این کاروان به نام شهدای هر شهر مزین شده است تا گامی در معرفی شهدای ایران اسلامی برای جامعه هدف برداشته شود.

شایان ذکر است کاروان «شوق زیارت»   25 آذر از تبریز و شهرستان های آذربایجان شرقی راهی مشهد شده و تا یک هفته به اجرای برنامه در مشهد خواهد پرداخت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید