دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۸
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۲۲۷۸
گزارشگر : ۴۸۷
در نمایشگاه هفته پژوهش انجام شد

معرفی پژوهش‌های برتر دانشجویی و طرح‌های اشتغال نوآورانه کمیته امداد البرز

(یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

پژوهش‌های برتر دانشجویان تحت حمایت و طرح‌های اشتغال نوآورانه در غرفه کمیته امداد امام (ره) نمایشگاه هفته پژوهش در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: در بین دانشجویان و کارآفرینان موردحمایت این نهاد، نخبگانی هستند که همواره نیازمند توجه نهادهای مسئول هستند.
وی با اشاره به حمایت کمیته امداد از اختراعات مجریان طرح‌های اشتغال مددجویی افزود: نمایش نمونه تولیدات نوآورانه کارآفرینان برتر در زمینه طراحی و تولید محافظ تسمه تایم خودرو، طراحی و تولید دستگاه سنجش اذان هوشمند و طراحی و تولید قطعات فلزی خودرو از جمله بخش‌های غرفه این نهاد در نمایشگاه است.
 
محمدی فرد گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۶ الی ۱۹ آذرماه از غرفه شماره ۶ و ۷ کمیته امداد امام (ره) در سالن B نمایشگاه هفته پژوهش البرز واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج دیدن کنند.
شایان ذکر است که بررسی پروفایل ژنتیکی ژن فیلا گرین در بیماران مبتلا به ایکتیوزیس ولگاریس و آتوپیک و بررسی شناسایی جهش و آنالیز هترودیمر بیماران با نقص چسبندگی لکوسیت، کشف داروی ضد سرطان از توت‌فرنگی، مقاله پژوهشی شکستگی دست در کودکان، تحلیل داده‌های آماری با استفاده از spss، نقش سرمایه اجتماعی در توسعه روستایی، تبیین و بررسی تفویض وکالت با حق توکیل از جمله پژوهش‌های منتخب دانشجویی در نمایشگاه هفته پژوهش است.

  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید