دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۲۲۷۱
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

بررسی اثر بخشی خدمات مددجویی از برنامه‌های کمیته امداد است

(یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۹

مدیران کمیته امداد استان مرکزی درسفر به هفت شهرستان با 685 خانواده تحت حمایت دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه خدمات متعددی توسط کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، گفت: بررسی اثر بخشی خدمات امداد از اهداف کمیته امداد استان مرکزی در سفرهای مدیران به شهرستان‌ها است.

وی از بازدید مدیران کمیته امداد استان مرکزی با 685خانواده تحت حمایت درسفر به هفت شهرستان خبر دادو تصریح کرد: دیدارچهره به چهره با مددجویان، بررسی خدمات ارائه شده به خانواده‌ها در تمامی سرفصل ها در سال جاری، بررسی و نیاز سنجی مشکلات و اولویت‌های مددجویان از برنامه‌های مدیران امداد استان در سفرهای شهرستانی است.

وی افزود: بازدید از 110 روستای محروم، بازدید از پروژه‌های در حال ساخت،دیدار با خیران، برگزاری جلسه شورای مدیران در شهرستان‌ها ، دیدار با مسئولان شهرستانی به منظور حل مشکلات نیازمندان و مددجویان تحت حمایت از دیگر برنامه‌ها ی انجام شده در سفرهای شهرستانی بوده است.

وی با تأکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های امداد در بخش مددکاری تصریح کرد: مددکاری در امداد مختص به بخش و یا حوزه کاری مشخصی نیست و تمامی همکاران در بخش‌های مختلف و حوزه‌های مختلف کاری در مسیر شناسایی خانوارهای نیازمند، بررسی مشکلات و توانمندسازی آنها تلاش می کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با اشاره به اینکه خوداشتغالی مددجویان، تحکیم و توسعه اشتغال‌های قبلی، راهبری شغلی و کاریابی از روش ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی برای مددجویان تحت حمایت است، تصریح کرد: ایجاد ۷۵۴ فرصت شغلی از طریق کاریابی، ۲۲۸۵ فرصت شغلی از منابع اشتغال پایدار روستایی ، 2 هزار فرصت شغلی از طریق منابع بانکی و ۵۰۴ فرصت شغلی از طریق منابع امدادی و در مجموع ۵۵۴۳ فرصت شغلی در سال رونق تولید هدف گذاری شده است.
انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید