دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۰۵
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۲۲۶۳
گزارشگر : ۹۳

حمایت کمیته‌امداد بوشهر از 1200 دانشجوی بی‎بضاعت

(یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۰۵

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر از بهره‌مندی یکهزار و 200 دانشجوی تحت حمایت از خدمات تحصیلی و شهریه ای این نهاد خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسلم انیژپور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد با تبریک 16 آذر روز دانشجو اظهار کرد: پرداخت هزینه تحصیلی و شهریه به دانشجویان تحت حمایت از جمله خدمات کمیته امداد در راستای حمایت از تحصیل آنان است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه هم اکنون یکهزار و 200 نفر دانشجو در استان تحت حمایت کمیته امداد است گفت: 366 نفر از این دانشجویان دختر و 834 نفر دیگر دانشجوی پسر هستند.

انیژپور با بیان اینکه کمیته امداد در آستانه هر نیم سال تحصیلی شهریه و کمک هزینه تحصیل به دانشجویان تحت حمایت خود پرداخت می کند یادآور شد: در سال جاری بیش از 300 میلیون تومان برای این تعداد دانشجو شهریه دانشگاه پرداخت شده است.
وی خاطرنشان کرد: حمایت از دانشجویان با هدف تقویت جایگاه اجتماعی و توانمندسازی فرزندان مددجویان برای نقش‌آفرینی در اقتصاد خانواده و حضور سازنده در جامعه انجام می‌شود.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر یادآور شد: حمایت ویژه مالی از دانشجویان نخبه در قالب سطح‌بندی یک، دو و سه اعزام دانشجویان به اردوهای سراسری و برگزاری همایش سالانه دانشجویی با موضوعیت رقابت علمی در زمینه ارائه مقالات علمی،کمک هزینه ازدواج از جمله برنامه‌های این نهاد برای دانشجویان تحت حمایت است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید