دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۱
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۲۲۶۰
گزارشگر : ۹۹
همزمان با سالروز وفات حضرت معصومه (س)؛

مرکز نیکوکاری «مهرالزهرا» به عنوان سومین مرکز نیکوکاری حوزه علمیه خواهران تهران افتتاح شد

(شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸) ۱۵:۱۱

مرکز نیکوکاری «مهرالزهرا» به عنوان سومین مرکز نیکوکاری حوزه علمیه خواهران در مدرسه الزهرا (س) افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، همزمان با سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) و با حضور مدیر کل کمیته امداد استان تهران و مدیر حوزه های علمیه خواهران استان، مرکز نیکوکاری «مهر الزهرا» در حوزه علمیه الزهرا (س) تهران واقع در کوی نصر افتتاح شد.

مراکز نیکوکاری بدون مرز و زمان خدمت رسانی می کنند

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در این مراسم طی سخنانی، هدف از افتتاح مراکز نیکوکاری را سپردن کار مردم به خود مردم بیان کرد و گفت: این مراکز بدون مرز و زمان به نیازمندان خدمت رسانی می کنند.

سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری به عنوان پل ارتباطی بین نیکوکاران و نیازمندان عمل می کنند، تاکید کرد:  این مراکز به اعتمادسازی بیشتر مردم کمک و همچنین باعث تشویق و ترغیب آنها برای کمک به امور نیازمندان می شود.

وی یادآور شد: هم اکنون 168 مرکز نیکوکاری فعال در استان تهران به نیازمندان خدمات ارائه می دهد که هفت مرکز مربوط بانوان و از این هفت مرکز سه مرکز نیز به حوزه علیمه خواهران اختصاص دارد.

نیکوکاری جز اعمال صالحه است

مدیر حوزه های علمیه استان تهران نیز در این مراسم با بیان اینکه نیکوکاری جز اعمال صالحه است، گفت: کمک به نیازمندان و فقرا در آیات و روایات از ارزش های زیادی برخوردار است.

حجت الاسلام محمدحسین کبیریان با اشاره به اینکه دستگیری از مستضعفان جز سیره اولیا و انبیا است، ابراز امیدواری کرد: مراکز نیکوکاری در تمام حوزه های علمیه فعالیت خود را آغاز کنند.

انتهای پیام

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید