دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۰۷:۵۶
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۲۵۱
گزارشگر : ۹۱

حمایت کمیته امداد از تحصیل 1126دانشجو سیستان و بلوچستان

(یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸) ۰۷:۵۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در زمینه ارایه خدمات پرداخت شهریه و کمک‌هزینه تحصیلی از هزار و 126 دانشجو و طلاب علوم دینی حمایت می‌کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا میری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از اهداف و سیاست‌های کلی این نهاد کمک به فرزندان دانشجو خانوارهای تحت حمایت است که در این راستا برنامه‌های مختلفی  اجرا می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر هزار و 126 دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند که با ارائه‌ خدمات مختلف از جمله پرداخت شهریه و کمک هزینه دانشجویی  در هر مقطع تحصیلی از قبیل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تلاش داریم زمینه شکوفایی پرورش دانشجویان و توانمندی آنها را فراهم کنیم.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: هدف گذاری های لازم و بسترسازی مناسب در زمینه دستیابی دانشجویان تحت حمایت به مدارج عالی علمی انجام شده است که در این راستا بیش از یک میلیارد و 218 میلیون تومان  در قالب خدمات فرهنگی و آموزشی و شهریه به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد  تاکنون ارایه شده است.

میری اعلام کرد: به منظور افزایش بهره وری جامعه هدف و شکوفاسازی و حمایت قشر دانشجو تحت حمایت خدمات پرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان و طلاب علوم دینی در قالب فعالیت کمک شهریه دانشجویی، کمک هزینه تحصیلی دانشجویان دولتی و طلاب علوم دینی و کمک به امور نخبگان ارایه می شود.

وی یادآور شد: کمک ها در نظر گرفته شده به کلیه رشته های تحصیلی مصوب در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و حوزه های علمیه برای تمامی دانشجویان و طلاب علوم دینی در حال تحصیل انجام می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: ثبت‌نام دانشجویان در تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی انجام  پس از ثبت‌نام با ارائه مدارک لازم به این نهاد طبق دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌ها از خدمات شهریه در هر نیمسال تحصیلی بهره مند می‌شوند.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید