دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۳
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۲۱۷۷
گزارشگر : ۸۱
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم:

از ایده‌های نو دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد قم برای رونق تولید کشور استقبال می‌کنیم

(سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۰۳

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم آمادگی این دانشگاه را در بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشجویان تحت حمایت اعلام کرد و گفت: از ایده‌های نو دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد قم برای رونق تولید کشور استقبال می‌کنیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر سیف الله فضل اللهی ریاست دانشگاه آزاد استان قم با بیان اینکه امروز دانشگاه آزاد اسلامی از مرز آموزش محوری و پژوهش محوری عبور کرده و در حال تبدیل شدن به یک دانشگاه فن آورانه اجتماعی و کارآفرین است است گفت: اینکه بتوانیم در کنار نهاد مقدس کمیته امداد به قشر مستضعف جامعه هم خدمت کنیم برایمان توفیق و افتخار بزرگی است.
وی روحیات خاص دانشجویان را خاطر نشان کرد و گفت: از ایده های نو کسب و کار جوانان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد برای رونق تولید کشور استقبال می کنیم.
هم چنین وی از حضور گروه های جهادی در مناطق محروم خبر داد و گفت: دانشجویان فعال ما در این اردوها برای کمک به محرومین در کنار شما خواهند بود.
وی با اعلام همکاری همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: کارشناسان و متخصصان این دانشگاه در زمینه های علمی، پژوهشی و مشاوره های روانشناسی نیز در خدمت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قم هستند و آمادگی انعقاد تفاهم نامه در زمینه های مختلف را هم داریم.
در ابتدای این دیدار اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن ارائه گزارشی از آمار و عملکرد این نهاد اظهار کرد: توانمندسازی مددجویان این نهاد با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از ظرفیت نخبگان دانشگاهی استان از جمله برنامه های مهم کمیته امداد استان قم در سال ۹۸ است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون فعالیت های کمیته امداد استان قم در کشور به عنوان الگو برای سایر استان ها بازآفرینی می شود گفت: یکی از همین فعالیت های انجام شده برون سپاری مددکاری است که برای اولین بار در استان قم انجام شد.
میرشکار تفاهم نامه بین کمیته امداد و دانشگاه آزاد را مفید برشمرد و گفت: در همایش های علمی، مشاوره های مددجویی و تشکیل هسته محرومیت زدایی می توانیم همکاری مؤثری داشته باشیم.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید