دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۸
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۱۵۰
گزارشگر : ۷۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان:

کمک 35 میلیارد ریالی مردم نیکوکار به زلزله‌زدگان

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۸

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از کمک 35 میلیارد ریالی مردم نیکوکار به زلزله زدگان میانه و سراب خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد،  یونس فاتح اظهار داشت: به دنبال وقوع زلزله در میانه و سراب مددجویان تحت حمایت ساکن در این مناطق متحمل خسارت هایی شدند بطوری که منازل مسکونی بیش از ۵۷۵ خانواده تحت حمایت دچار تخریب کلّی یا آسیب عمده شده است.

وی ادامه داد: با توجه به برودت هوا در مناطق زلزله‌زده نیازمند ساخت و بازسازی فوری با کمک نیکوکاران هستیم و از مردم می خواهیم در این راه ما را تنها نگذارند.

معاون توسعه مشارکت هاي مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از همدردی کم نظیر مردم با زلزله زدگان افزود: مردم نیکوکار تاکنون حدود 35 میلیارد ریال به کمیته امداد جهت امدادرسانی به زلزله زدگان کمک کرده اند.

فاتح همچنین به کمک های مردم سیل زده استان لرستان اشاره کرده و گفت: لرستانی های خیّر که اوایل امسال گرفتار حادثه سیل شده بودند، مردم زلزله زده میانه و سراب را تنها نگذاشته و بیش از یک میلیارد ریال کمک کرده اند.

وی به سفر اخیر رئیس کمیته امداد کشور به روستای زلزله زده ورنکش اشاره کرده و خاطر نشان کرد: در سفر آقای بختیاری به ورنکش کلنگ احداث واحدهای مسکونی مددجویی در این روستا به زمین زده شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به پویش مردمی «سهم من از سقف تو» اشاره و تاکید کرد: مردم نیک اندیش می توانند از طریق شماره گیری کد #1*8877* کمک های خود برای بازسازی منازل مددجویی زلزله زده را در اختیار کمیته امداد قرار دهند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید