دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۸
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۱۳۶
گزارشگر : ۷۶
معاون مشارکت های مردمی آذربایجان شرقی تشریح کرد؛

روش‌های واریز وجه به حساب فرزندان محسنین تسهیل شد

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۲۸

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح روش‌های جدید و تسهیل‌یافته واریز وجه به حساب فرزندان محسنین پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح در تشریح روش های جدید واریز کمک های حامیان به فرزندان معنوی خود اظهار داشت: حامیان اکرام محسنین بیشتر معمولا از روش های پرداخت ابراز نارضایتی داشته و ابهاماتی را مطرح می کردند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد برای حل این ابهامات اقداماتی انجام داده، افزود: محدودیت در مراجعه به خودپرداز بانک ملت، عدم نمایش نام فرزند هنگام واریز وجه، واریز به حساب کمیته امداد و تاخیر چند روزه در پرداخت به فرزند معنوی و محدودیت در استفاده از اپلیکیشن سکه از جمله ایرادات روش قبلی بود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: در روش جدید چندین راه آسان برای پرداخت وجود دارد، بطوری که برای هر فرزند شماره کارت 16 رقمی اعلام می شود تا با مراجعه به تمام خوپردازهای عضو شتاب قابل واریز باشد.

وی به روش اینترنتی اشاره کرده و گفت: در این روش با مراجعه به سایتekram.emdad.ir بعد از ثبت نام و ورود به سامانه، کمک های حامیان به حساب فرزندان معنوی قابل واریز است.

فاتح خاطر نشان کرد: علاوه بر موارد فوق در اپلیکیشن های موبایلی سکه، آپ، بله و 724 نیز بستر لازم برای واریز کمک به حساب حامیان امکان پذیر شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید