دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۹ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۲۱۰۱
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

تحویل 13 واحد مسکن به مددجویان خسارت‌دیده از سیل فروردین‌ماه

(شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۴

مدیر کل کمیته امدادمازندران گفت: 13واحد مسکن به مددجویان خسارت دیده از سیل فروردین‌ماه امسال تحویل داده شد و 20 واحد دیگر نیز در آستانه تحویل قرار دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی، مدیر کل کمیته امداد مازندران در آیین تحویل یک واحد مسکونی به مددجوی تحت حمایت در روستای زرویجان ساری اظهار داشت: در سیل فروردین ماه امسال 73 واحد مسکن در سیل دچار تخریب کلی شد که از این تعداد 11 واحد برای مددجویان ساکن در شهر و 62 واحد برای مددجویان ساکن در روستا ساخته می شود.

وی افزود: در سیل فروردین ماه امسال همچنین 398 واحد مسکن مددجویی دچار آسیب شد که تعمیرات همه این واحدها با کمک خیران و گروه های جهادی به اتمام رسیده است.

نوروزی بابیان اینکه  تعمیر و بازسازی 1072 واحد مسکن مددجویان از ابتدای سالجاری تاکنون انجام شد، تصریح کرد:ساخت و خرید 96 واحد مسکن برای مددجویان ساکن در شهر و روستاهای استان آغاز و به تدریج به مددجویان واگذار می شود.

شایان ذکر است یک واحد مسکن مددجویی در روستای زرویجان  ساری که در سیل فروردین ماه امسال دچار تخریب شده بود با هزینه ای به ارزش70 میلیون تومان طی مدت شش ماه  با مشارکت خیران و کمک بلاعوض کمیته امداد مازندران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی ساخته و به خانواده تحت حمایت تحویل داده شد.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید