دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۹
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۲۰۵۸
گزارشگر : ۷۹

بهره‌مندی 1520 نفر از مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی از خدمات گروه‌های جهادی

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۵۹

طی شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۲۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و درمانی از خدمات گروه‌های جهادی بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم‌آبادی، مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی در همایش خیر و احسان و محرومیت‌زدایی که با حضور 400 نفر از جهادگران برگزارشده بود گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری ۱۵۲۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در بخش های مختلف عمرانی، فرهنگی و درمانی از خدمات گروه‌های جهادی بهره‌مند شدند.
سلم‌آبادی در ادامه با اشاره به اینکه دغدغه بسیج انجام کار جهادی است افزود:  همه ما باید جهادی عمل کنیم و هواره  راه شهدا را با قاطعیت ادامه دهیم و گروه‌های جهادی در عرصه‌های تبیین مشکلات نیازمندان، استفاده از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی و کمیته امداد، درمان، مسکن و محرومیت زدایی فعالیت انجام داده‌اند.
مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی از بهره مندی ۵۴ هزار خانوار از خدمات کمیته امداد استان خبر داد و افزود: این افراد در قالب ۱۲۱ هزار نفر از خدمات کمیته امداد بهره مند می‌شوند که قسمتی از کمک‌ها توسط گروه های جهادی انجام می‌شود.
سلم‌آبادی ادر ادامه افزود: طی شش ماهه نخست سال جاری 638 میلیون تومان به نیازمندان و محرومان خدمات رسانی شد که از این مبلغ 498 میلیون تومان توسط گروه های جهادی و 140 میلیون تومان توسط کمیته امداد به محرومان کمک شده است.
وی یادآور شد: به دنبال شناسایی ظرفیت‌های ستگاه‌های خدمات رسان و گروه‌های جهادی و تعیین زمینه‌های مشترک خدمت رسانی هستیم که در نهایت در قالب تفاهم‌نامه‌های منعقد شده این هم افزایی محقق شده است.
انتهای پیام

کمیته امداد، خراسان جنوبی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید