دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۲۰۳۲
گزارشگر : ۷۶
طی گفتگویی مطرح شد؛

کارآفرینی برای مددجویان با تسهیلات اعطایی کمیته امداد

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹

جوان تبریزی با استفاده از تسهیلات اعطایی کمیته امداد آذربایجان شرقی توانسته دفتر پیشخوان خدمات دولت راه اندازی کرده و زمینه اشتغال برای چند مددجو را فراهم کند.

به گزارش سایت خبری امداد، آقای تمجیدی جوان تبریزی است که با استفاده از تسهیلات اعطایی كمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی توانسته دفتر پیشخوان خدمات دولت راه اندازی کرده و زمینه اشتغال برای چند مددجو را فراهم کند.

وی در معرفی خود می گوید: متولد سال 66 هستم و در تبریز زندگی می کنم. مدرک کارشناسی کامپیوتر با گرایش نرم افزار دارم.

وی در خصوص حمایت های کمیته امداد از خود چنین می گوید: در سال 95 مبلغ 15 میلیون تومان وام اشتغال از کمیته امداد دریافت کردم و دفتر آی سی تی را که از سال 93 دایر کرده بودم به دفتر پیشخوان خدمات دولت ارتقا دادم. مجوزهای لازم را برای ایجاد دفتر پیشخوان گرفتم و چون به کار آشنا بودم شروع کردم.

این کارآفرین در مورد نحوه آشنایی با تسهیلات امداد می گوید: اطلاع کسب کرده بودم که کمیته امداد طرح های اشتغال اجرا می کند و تسهیلات هم پرداخت می کند.

وی وضعیت فعلی کار خود را چنین شرح می دهد: در حال حاضر 8 نفر به طور مستقیم و 8 نفر نیز به طور غیرمستقیم در دفتر پیشخوان مشغول به کار هستند.

وی در خصوص تداوم همکاری خود با کمیته امداد می گوید: کمیته امداد 4 مددجو برای کار در دفتر پیشخوان معرفی کرده که دو نفر از آنها آموزش دیده و مشغول به کار شده اند. اکنون نیز برای وام کارفرمایی اقدام کرده ام که موافقت شده و پس از دریافت 200 میلیون تومان برای 5 مددجوی جویای کار اشتغالزایی خواهیم کرد.

وی خاطر نشان می کند: دفتر ما اجاره ای است اما در ماه حدود 10 میلیون تومان سود و درآمد خالص دارم. از کمیته امداد به خاطر حمایت هایش تشکر می کنم، در آن مقطع وام اشتغال این نهاد خیلی موثر واقع شد و به من کمک کرد.

این کارآفرین به اهداف آتی خود اشاره و می گوید: هدفم این است که با اخذ وام کارفرمایی برای افراد نیازمند فرصت شغلی ایجاد کنم. اگر بتوانیم خدمات خود را به ادارات گوناگون گسترش دهیم طبعا به نیروی بیشتری نیاز خواهیم داشت و من دوست دارم این کار را انجام دهم.                                                     

وی در پایان می گوید: از زندگی ام راضی هستم و خودم را جوان موفق می دانم. همیشه در حال تلاش هستم و می خواهم به ایده هایم دست یابم. البته خانواده ام در موفقیت من نقش چشمگیر داشته اند و من قدردان پدر و مادرم می باشم. توصیه ام به جوانان این است که کارشان را از جایی شروع کنند راحت طلب نباشند چون موفقیت در سایه تلاش و زحمت به دست می آید.

انتهای پیام                  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید