دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۱۹۹۹
گزارشگر : ۸۰
طی شش ماهه نخست سال جاری؛

تاکستانی‌ها با پرداخت 3.5 میلیارد تومان به کمک محرومان شتافتند

(دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۴

رئیس کمیته امداد تاکستان گفت: مردم نیکوکار تاکستان با پرداخت 3.5 میلیارد تومان به کمک محرومان و نیازمندان شتافتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی محمدرضایی خدمت به محرومان را وظیفه و رسالتی همگانی دانست و بیان کرد: شاید برخی از کارها را بتوان با اقدام دولتی حل کرد ولی رفع فقر و محرومیت تنها با منابع مالی رفع نمی شود.

وی ادامه داد: در کنار تأمین مالی باید همراهی مردم و برکت حضور مردم وجود داشته باشد تا بتوانیم از فقرزدایی و رفع محرومیت در جامعه سخن بگوییم.

رئیس کمیته امداد تاکستان اضافه کرد: طی شش ماهه نخست سال جاری مردم نیکوکار تاکستان با پرداخت بیش از سه و نیم میلیارد تومان به کمک محرومان و نیازمندان شتافتند.

وی  افزود: مردم نیکوکار تاکستان در عرصه نیکوکاری خوش درخشیدند به طوری که در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 299 میلیون تومان صدقه، بیش از 284 میلیون تومان مشارکت در طرح اکرام ایتام، بیش از 194 میلیون تومان مشارکت در طرح محسنین و بیش از 606 میلیون تومان در زمینه اطعام نیازمندان به کمیته امداد پرداخت کرده اند.

محمدرضایی عنوان کرد: همچنین مردم خیر و نوعدوست تاکستانی ، بیش از 393 و 298 میلیون تومان به ترتیب در طرح احسان حسینی و جشن عاطفه ها کمک کردند ضمن اینکه 101 میلیون تومان هم کمک مردم خیّر در زمینه درمان نیازمندان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 11 میلیون تومان کمک مردم در طرح کوثر (کمک به تهیه جیهزیه مددجویان)، بیش از 35 میلیون تومان کمک برای تأمین مسکن نیازمندان و بیش از 22 میلیون تومان کمک برای تدمین پوشاک نیازمندان از دیگر گام نیکوکاری تاکستانی ها بوده است.

رئیس کمیته امداد تاکستان اعلام کرد: بیش از 393  میلیون تومان کمک به سیل زدگان از دیگر گام های نیکوکاری تاکستانی هاست که به صورت نقدی و غیرنقدی بوده است.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود به نیازمندان تاکستانی را از طریق کد مهربانی # 0286*8877* اهداء کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید