دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۳
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۹۸۳
گزارشگر : ۷۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی امداد استان:

کمک 29 میلیارد ریالی مردم آذربایجان شرقی به زلزله زدگان میانه و سراب

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۲۳

فاتح گفت: مردم نوعدوست استان تاکنون 29 میلیارد ریال جهت کمک به بازسازی منازل و تهیه لوازم زندگی مددجویان حادثه دیده در زلزله به این نهاد کمک کرده اند.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله‌ زده میانه و سراب گفت: محموله کمک های کمیته امداد به مردم این مناطق متناسب با شرایط جوی و اقلیمی منطقه میان مردم توزیع شده است.

وی ضمن قدردانی از مشارکت مردم با کمیته امداد افزود: مردم نوعدوست استان تاکنون 29 میلیارد ریال جهت کمک به بازسازی منازل و تهیه لوازم زندگی مددجویان حادثه دیده در زلزله به این نهاد کمک کرده اند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: پنج نفر بر اثر زلزله جان خود را از دست داده‌اند که یک نفر از آنها از مددجویان کمیته امداد بود.

وی خاطر نشان کرد: ۵۱۸ واحد مسکونی مددجویان در زلزله آسیب‌دیده است که هفته گذشته کلنگ احداث این منازل با حضور رئیس کمیته امداد کشور در روستای ورنکش میانه بر زمین زده شد.

فاتح با اشاره به زمینه‌های مشارکت مردم نیکوکار برای کمک به زلزله‌ زدگان آذربایجان شرقی گفت: شماره حساب ۳۳۳۳ کمیته امداد نزد بانک ملی و کد دستوری #۱*۸۸۷۷* آماده جمع‌آوری کمک های مردمی است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید