دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۱۹۴۸
گزارشگر : ۹۴
رئیس روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

معرفی درگاههای کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

(شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۵

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد درگاههای کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی را معرفی کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: زلزله 17آبان ماه سال جاری، خسارت های شدیدی در شهرستان های میانه و سراب در آذربایجان شرقی وارد آورد که به واسطه آن مددجویان ساکن آن مناطق متحمل خسارت های مادی زیادی شده اند.
وی با بیان اینکه مردم خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد در هر واقعه و پیشامدی با همدردی و احساس مسئولیت به یاری هم وطنان خود می شتابند، تصریح کرد: سردی هوا و بارش برف و باران زندگی زلزله زدگان آذربایجان شرقی را تحت شعاع قرار داده و مشکلات آنها را چند برابر کرده است که انتظار همکاری و همیاری بیشتری از مردم استان داریم.
مظاهری با اشاره به شماره گیری کد #1*8877* از طریق تلفن همراه برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی، گفت: شماره کارت 6037997950030321  به نام کمیته امداد آذربایجان شرقی نیز آماده دریافت کمک های نقدی مردم نیکوکار است.
وی تأکید کرد: مردم خیر و نوع دوست استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند کمک های خود را از طریق درگاههای معرفی شده به مردم زلزله زده آذربایجان شرقی اهداء کنند و همچنین کمک های کالایی خود از جمله وسایل گرمایشی، بهداشتی و جیره خشک خود را به دفاتر کمیته امداد در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد اهداء کنند.
انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید