دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۹
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۹۳۰
گزارشگر : ۷۶
شریف خبر داد:

کمیته امداد آذربایجان شرقی دستگاه برتر در مدیریت اوقات فراغت شد

(چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۳۹

معاون امور فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی از موفقیت های چشمگیر این نهاد در مدیریت اوقات فراغت برای جامعه مخاطب خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، بهروز شریف اظهار داشت: کمیته امداد استان آذربایجان شرقی دستگاه برتر در مدیریت برگزاری برنامه های اوقات فراغت و موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاه های مخاطب استان در سال 98 شد.

وی با اشاره به تجلیل از کمیته امداد استان توسط استانداری افزود: تقویت بنیه های هویتی و اعتقادی مددجویان با استفاده از ابزارهایی چون کلاس های آموزشی و اردوهای معرفتی و تفریحی از جمله برنامه های این نهاد برای جامعه مخاطب بوده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر ارتقای شاخص های فرهنگی برای مبارزه با فقر بیان داشت: این نهاد در سالجاری برنامه های متنوعی برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت برای مدیریت اوقات فراغت آنها با هدف مقابله با انتقال فقر بین نسلی داشته است.

وی در تشریح برنامه های فرهنگی این نهاد افزود: اردوهای زیارتی و معرفتی، کلاس های آموزشی و مهارتی، مشاوره و جشن های مناسبتی و معرفتی از جمله این برنامه ها بوده است.

شریف تاکید کرد: روش موثر در خشکاندن ریشه فقر در خانواده ها و ایجاد پویایی، برنامه های فرهنگی است و این نهاد موفقیت های چشمگیری در این عرصه داشته است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید