دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۱۸۹۰
گزارشگر : ۸۹

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و فرماندهی یگان ویژه استان

(سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۴۳

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و فرماندهی یگان ویژه استان در راستای رسیدگی به وضعیت محرومان و نیازمندان امضا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و سرهنگ رضا نصیری، فرمانده یگان ویژه استان به امضا رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان احداث مسکن برای نیازمندان را از جمله موضوعات مطرح شده در این تفاهم‌نامه عنوان و بیان کرد: تأمین مسکن مقاوم و ایمن از نیازهای اساسی مددجویان است که براساس این تفاهم‌نامه واحدهای مسکن روستایی برای نیازمندان دارای شرایط و فاقد مسکن احداث می‌شود.

وی با اشاره به آشنایی کارکنان یگان ویژه استان با روش‌های کمک به خانواده‌های نیازمند، فرزندان محسنین و ایتام افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند با پرداخت هر مبلغی سهمی در کاهش مشکلات مالی مددجویان داشته باشند.

ملک پور اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم استان را از دیگر موضوعات مطرح شده در این تفاهم‌نامه عنوان و خاطرنشان کرد: حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم استان زمینه ارتقای شاخص‌های بهداشتی، فرهنگی و معیشتی مددجویان را فراهم کرده است.

سرهنگ رضا نصیری، فرمانده یگان ویژه استان نیز در این مراسم بیان کرد: کمیته امداد حلقه اتصال بین نیازمندان و نیکوکاران است که از ابتدای تأسیس تاکنون اقدامات مؤثری در راستای کاهش مشکلات مالی نیازمندان برداشته است.

انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید