دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۰
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۱۸۶۳
گزارشگر : ۱۰۰

امضاء تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد ایلام و اداره کل کتابخانه ها با موضوع حوزه فرهنگ و کتاب

(یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۶:۳۰

در آیینی که در محل اداره کل کمیته امداد استان ایلام و با حضور مدیران کمیته امداد استان و اداره کل امور کتابخانه های استان برگزار شد یک تفاهم نامه همکاری بین این دو دستگاه به امضاء رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در این آیین گفت: این تفاهم نامه در شش موضوع و پیرامون حوزه فرهنگ و کتابخوانی است که هر دو دستگاه تعهداتی را در این زمینه عهده دار شده اند.
وی افزود: راه اندازی کتابخانه عمومی و مشارکتی با هدف استفاده رایگان مددجویان کمیته امداد از این کتابخانه ها یکی از موضوعات و بندهای این تفاهم نامه است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ادامه داد: ارتقاء و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بین مددجویان این نهاد و گسترش فرهنگ انفاق و احسان  و نیز بسترسازی هر دو دستگاه بر اساس تقویم اجرایی  مانند جشن عاطفه ها، هفته کتاب و جشنواره های فرهنگی با بهره گیری از ظرفیتهای موجود بین این دو  اداره کل از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.
رضایی تصریح کرد: همکاری در زمینه ارائه تسهیلات لازم در خصوص عضویت مددجویان، پرسنل و خانواده های آنها و ارائه بسته های فرهنگی به اعضاء و نیز توجه ویژه به سرانه فرهنگی در جهت تقویت فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی در میان کارکنان و تقویت منابع و کتب مورد نیاز کتابخانه های عمومی استان از جمله موارد دیگری بوده است که در این تفاهم نامه در زمینه اجرایی کردن آنها توافق شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید