دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۰
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۸۴۱
گزارشگر : ۱۰۳
رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

نیکوکاران آذربایجان‌غربی به کمک زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی شتافتند

(شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۱۰

مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی با پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی، به کمک زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی شتافتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی پیری، رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: مردم خیر و نیکوکار استان با پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی، به کمک زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی شتافتند.

وی ادامه داد: پس از این حادثه جانگداز، کمیته امداد آذربایجان‌غربی آمادگی خود را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان‌ اعلام کرد و مردم نوعدوست استان نیز تاکنون مشارکت چشمگیری در کمک رسانی به حادثه‌دیدگان زلزله داشته‌اند.

رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق کد دستوری #۱*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به مردم زلزله‌زده آذربایجان شرقی اهدا کنند.

وی با اشاره به اینکه  مساعدت از طریق پرداخت الکترونیکی موجب تسهیل در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان‌ می‌شود، عنوان کرد: کمک به آسیب دیدگان زلزله‌ آذربایجان شرقی از طریق شماره کارت 6037997900001232 نزد صندوق امداد ولایت نیز در نظر گرفته‌شده است.

پیری افزود: همچنین مراکز نیکوکاری، مصلی ها و مراکز برپایی نماز جمعه و ادارات کمیته های امداد سراسر آذربایجان‌غربی آماده دریافت و ارسال کمک‌های مردم خیر برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی است.

وی تصریح کرد: ادارات کمیته امداد در سطح استان نیز آماده دریافت اقلام ضروری ازجمله وسایل گرمایشی (والور، پتو و...)، وسایل بهداشتی و جیره خشک (خرما، برنج، حبوبات و...) برای ارسال به مناطق زلزله‌زده هستند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید