دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۳
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۱۸۲۱
گزارشگر : ۹۷

نیکوکاران یزدی به کمک زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی می‌شتابند

(پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۲۳

رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند از طریق کد دستوری #1*8877* کمک‌های نقدی خود را به مردم زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی اهدا کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس نوابی بافقی، رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی باعث بروز خسارات شدیدی در شهرستان‌های میانه و سراب شد که به دنبال آن مددجویان تحت حمایت ساکن در این مناطق متحمل خسارت‌های مادی بسیاری شدند، گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند از طریق کد دستوری #1*8877* کمک‌های نقدی خود را به مردم زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی اهدا کنند.

وی با اشاره به اینکه سریع‌ترین، راحت‌ترین و مطمئن‌ترین روش پرداخت الکترونیکی کمک به زلزله آذربایجان شرقی از طریق کد دستوری# *8877*1 است، افزود: شماره‌حساب 0110769749001 با شناسه 880317659 به شماره کارت
 0321
-5003-9979-6037 نزد صندوق امداد ولایت نیز برای واریز کمک‌های نقدی در نظر گرفته‌شده است.

 رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد بیان کرد: ارزیابی اولیه ادارات ترکمنچای، سراب و میانه حاکی از آن است که منازل مسکونی بیش از 575 خانواده تحت حمایت دچار تخریب کلّی یا آسیب عمده شده است و با توجه به برودت هوا در مناطق زلزله‌زده نیازمند ساخت و بازسازی فوری با کمک نیکوکاران است.

وی ادامه داد: ازآنجایی‌که مردم شریف استان یزد در هر واقعه و پیشامدی با همدردی، دوستی و احساس مسئولیت
بی‌نظیر خود به پشتیبانی آسیب دیدگان شتافته‌اند، در این پیشامد طبیعی نیز امید است به یاری هم‌وطنان خسارت‌دیده، به‌ویژه مددجویان تحت حمایت بپردازند.

نوابی تصریح کرد: دفاتر کمیته امداد در سطح استان نیز آماده دریافت اقلام ضروری ازجمله وسایل گرمایشی (والور، پتو و...)، وسایل بهداشتی و جیره خشک (خرما، برنج، حبوبات و...) برای ارسال به مناطق زلزله‌زده هستند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید