دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۴
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۱۷۸۶
گزارشگر : ۷۹
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:

کمک 39 میلیارد تومانی خیران خراسان جنوبی به نیازمندان استان

(سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۳۴

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: طی 7 ماهه سال جاری مردم نیکوکار و سخاوتمند استان 39 میلیارد و تومان بصورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر این نهاد کمک کردند.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در هفت ماهه سال جاری بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان از خیرین، مردم، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است.
وی با بیان اینکه از این میزان سه میلیارد تومان معادل هشت درصد از طریق صدقات جمع آوری شده است، افزود: همچنین سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکوات بوده است.
سلم آبادی افزود: ۲۵ درصد از این کمک ها معادل ۱۰ میلیارد تومان به وسیله حامیان به حساب ایتام خراسان جنوبی واریز شده است و  مبلغ ۲۳ میلیارد تومان از این کمک ها معادل ۵۹ درصد کمک های مبتنی بر نیاز بوده است.
سلم آبادی افزود: کمک های جمع آوری شده مردم متدین و نیکوکار استان براساس موازین شرعی درسرفصل های مختلف شامل خدمات درمانی، فرهنگی، ازدواج، مسکن، موردی و غیره مددجویان تحت حمایت و نیازمندان هزینه می شود.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین کمک های جمع آوری شده در قالب طرح های صدقات، ایتام و محسنین، زکات مال و مستحبی، جشن عاطفه ها و غیره بوده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی پرداخت کمک با استفاده از گوشی تلفن همراه و با شماره گیری #056*8877*، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره 8877، شماره گیری تلفن گویای 968877، واریز به شماره حساب 0111676518005 نزد بانک ملی شعبه دادگستری بیرجند و مراجعه به سایت امداد به نشانی www.emdad.ir از روش های جدید و نوین این نهاد در راستای کمک به نیازمندان استان درسریعترین زمان ممکن عنوان کرد.
انتهای پیام

کمیته امداد،خراسان جنوبی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید