دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۰
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۷۶۶
گزارشگر : ۷۶

آغاز پویش مردمی «سهم تو از سقف من» برای بازسازی منازل مددجویی زلزله‌زده آذربایجان شرقی

(دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۲۰

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی از راه‌اندازی پویش مردمی «سهم تو از سقف من» برای بازسازی منازل مددجویی زلزله‌زده استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح با اشاره به آسیب دیدگی 150 واحد مسکن مدجویی در زلزله ترکمنچای گفت: پویش مردمی جهت بازسازی این منازل آسیب دیده راه اندازی شده تا خسارات ناشی از زلزله جبران شود.

وی با بیان اینکه سوگواریم اما امیدوار به مهر مردم، ادامه داد: این پویش با شعار محوری «سهم تو از سقف من» راه‌اندازی شده تا با دست یاری مردم نوعدوست، آلام زلزله‌زدگان التیام بخشد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: مردم نیک اندیش می توانند جهت مشارکت در بازسازی منازل مددجویی از طریق شماره گیری کد #1*8877* و یا شماره کارت بانکی 6037997950030321 کمک های نقدی خود را واریز کنند.

وی ضمن تاکید بر تسریع در بازسازی منازل مددجویی افزود: تلاش می‌کنیم با مشارکت مردمی و کمک نهادهای دیگر ظرف مدت یک ماه کار ساخت واحدهای مسکونی مددجویان در مناطق زلزلهزده را تمام کنیم.

 

شایان ذکر است بامداد جمعه زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه و ۳ ثانیه بامداد امروز (جمعه) حوالی ترک در استان آذربایجان شرقی را لرزاند. 

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید