دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۱۶۴۷
گزارشگر : ۸۷
در استانه روز ملی مبارزه با استکبار انجام شد

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با رئیس سازمان دانش اموزی استان

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۱۴

در آستانه یوم‌الله 13 آبان،روز ملی مبارزه با استکبار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با رئیس سازمان دانش‌آموزی استان دیدار کرد

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این دیدار با تبریک  روز دانش‌آموز ویوم الله 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار  گفت: روحیه استکبارستیزی مردم آگاه و مبارز ایران اسلامی با رهبری امام خمینی، طرحی نو از ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و ستم استکبار جهانی به‌ویژه شیطان بزرگ به وجود آورد، که بعد از گذشت ۴۰ سال نه‌تنها کم‌رنگ نشده بلکه به تمام نقاط دنیا نیز صادرشده است.

وی ضمن قدردانی از همکاری مطلوب سازمان دانش‌آموزی با کمیته امداد استان زنجان به‌ویژه در حوزه مشارکت‌های مردمی افزود :با همکاری سازمان دانش اموزی جشن ملی و معنوی عاطفه در مدارس استان زنجان باهدف جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان و در جهت توسعه و ترویج  فرهنگ  انفاق ،احسان ونوعدوستی برگزار شد.

صفری به کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله دوم جشن عاطفه که در مدارس انجام شد اشاره کردوافزود: در جشن عاطفه‌ها امسال مدارس بیش از 618میلیون تومان کمک‌های دانش آموزان را جمع‌آوری و توسط خود مدارس در بین  دانش آموزان نیازمند توزیع گردید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 177درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان  در استانه یوم‌الله 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  از آحادمردم انقلابی و ولایی پایتخت شور و شعور حسینی جهت حضور باشکوه  در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت به عمل آورد.

مهدی رئیس سازمان دانش‌آموزی استان زنجان نیز با قدردانی از برنامه‌های اجرایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به‌ویژه جشن ملی و معنوی عاطفه‌ها  که در رفع مشکلات تحصیلی   دانش آموزان نیازمند وبی بضاعت بسیار مؤثر هست بر همکاری بیش‌ازپیش این سازمان با کمیته امداد استان زنجان تأکید کرد. انتهای پیام  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید