دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۲
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۶۴۴
گزارشگر : ۷۶
در 7 ماهه نخست سالجاری؛

اهدای 1010 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند آذربایجان شرقی

(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۴۲

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی از اهدای 1010 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان در 7 ماهه نخست سالجاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری امداد، ابراهیم جعفری از اهدای 1010 سری جهیزیه در 7 ماهه نخست سال جاری به نوعروسان نیازمند خبر داده و گفت: بیش از 25 میلیارد ریال برای تامین این تعداد جهیزیه هزینه شده است.

 وی افزود: بخشی از هزینه‌های تامین جهیزیه‌ها از محل اعتبارات دولتی و بخشی نیز با مشارکت خیران و مردم نیکوکار آذربایجان شرقی تهیه شده و در اختیار نوعروسان قرار می‌گیرد.

 معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی با تاکید بر نقش مشارکت خیران استان در تامین جهیزیه نوعروسان اظهار کرد: مشارکت مردم و خیران استان در تامین جهیزیه، موجب ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان و کمک به نیازمندان می‌شود.

 وی تاکید کرد: پرداخت کمک‌ هزینه تامین جهیزیه و ازدواج به نوعروسان و فرزندان مددجویان با هدف ترویج سنت حسنه ازدواج و سبک زندگی اسلامی انجام می‌شود.

 جعفری خاطر نشان کرد: مردم نیکوکار  آذربایجان شرقی برای مشارکت در تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند می‌توانند کمک‌های خود را با استفاده از کد #۰۴۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه پرداخت کنند

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید