دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۱۶۴۳
گزارشگر : ۸۰
براساس آخرین آمار؛

کمک مردمی در جشن عاطفه ها از چهار میلیارد تومان گذشت

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۵۷

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: کمک های مردم نیکوکار استان قزوین در جشن عاطفه ها به بیش از چهار میلیارد و 120 میلیون تومان رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی در نشست با کارکنان حوزه مشارکت های مردمی بیان کرد: خداوند سبحان را شاکریم که به ما توفیق داد در خدمت مردم باشیم و برای واسطه گری خیر و نیکوکاری میان مردم و نیازمندان گام برداریم.

وی ادامه داد: مردم خیر و نیک اندیش استان قزوین علیرغم مشکلات مختلف در حوزه اقتصادی در زمینه کمک به دانش آموزان نیازمند خوش درخشیدند به طوری که کمک های مردمی در جشن عاطفه ها به بیش از چهار میلیارد و 120 میلیون تومان رسیده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: میزان کمک های مردمی در جش عاطفه های سال جاری نسبت به سال گذشته 27 درصد رشد را نشان می دهد که این رشد در شهرهای مختلف استان متفاوت است.

وی اعلام کرد: بالاترین رشد مشارکت مردمی در بخش اسفرورین با 207 درصد، در تاکستان 121 و در الموت غربی 110 درصد بوده است.

فرهادی عنوان کرد: البته کمک به دانش آموزان نیازمند تنها در قالب کمک مالی نیست بلکه از سایر کمک ها هم استقبال می کنیم به عنوان نمونه برخی از فرهنگیان با اعلام آمادگی برای تدریس و رفع اشکالات درسی و یا ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان نیازمند اقدام کرده اند.

وی تصریح کرد: اهدای لوازم التحریر، پوشاک، مساعدت برای کمک هزینه تحصیلی و ... از جمله سرفصل های کمک های مردمی است که تاکنون به دانش آموزان نیازمند ارائه شده و آماده دریافت سایر کمک های مردمی هستیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: سامانه دستوری تلفن همراه از طریق شماره گیری کد #028*8877* به طور شبانه روزی برای دریافت کمک های مردمی به نیازمندان فعال است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید