دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۱۵۷۲
گزارشگر : ۸۰
از سوی یکی از بانک ها صورت گرفت؛

اهدای بیش از چهار هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند

(پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۴۷

از سوی یکی از بانک های استان قزوین تعداد چهار هزار و 20 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اهداء شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ قائم مقام کمیته امداد استان قزوین در مراسم تحویل اقلام اهدایی جشن عاطفه ها به دانش آموزان نیازمند بیان کرد: خدا را شاکریم که علیرغم مشکلات و موانع مختلف در عرصه های اقتصادی شاهد استمرار حضور پرشور و نشاط اقشار مختلف مردم جامعه در حوزه احسان و  نیکوکاری هستیم.

امیر محبی ادامه داد: امروز تنها  یک نفر و یا چند نفر نیستند که در زمینه انفاق و احسان فعالیت می کنند بلکه عموم مردم به تناسب توان خود در مناسبتها و طرحهای مختلف از جمله در جشن عاطفه ها مشارکت دارند؛ از جمله کمک هایی که امروز شاهد هستیم مساعدت یکی از بانک های استان است که شامل چهار هزار و 20 بسته لوازم التحریر است.

وی خاطرنشان کرد: این بسته ها هر کدام به ارزش 32 هزار تومان برآورد شده و در مجموع ارزش کمک های اهدایی این بانک بیش از 128 میلیون تومان است.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین با اشاره به دیگر کمک های مردمی عنوان کرد: یکی از فعالان عرصه تولید در شهرستان تاکستان نیز 150 بسته کامل از اقلام مختلف لوازم التحریر را به دانش آموزان نیازمند اهداء کرده است.

وی گفت: یکی از خیران بزرگوار این شهرستان 40 عدد کیف برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و همچنین هزینه تحصیل پنج نفر از دانش آموزان اعم از لباس، لوازم التحریر، کفش و سایر هزینه های جاری را به مدت یک سال تحصیلی ، متقبل شد.

محبی عنوان کرد: همچنین یکی از بخشداران شهرستان تاکستان نیز 50 بسته لوازم التحریر به ارزش پنج میلیون تومان به نیازمندان اهداء کرد ، ضمن اینکه  در جشن گلریزانی که در  بخشداری رامند با حضور بخشدار و امام جمعه این بخش برگزار شد، چهار میلیون و 200 هزار تومان کمک برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.

وی افزود: یکی از خیران بخش رامند پوشاک و ملزومات آموزشی به ارزش چهار میلیون و 200 هزار تومان و یکی از زنبورداران 117 کیلیوگرم عسل به ارزش هفت میلیون و 20 هزار تومان به دانش آموزان طارم اهداء کرده است..

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: بسیجیان رازمیان 54 بسته لوازم التحریر کیف و نوشت افزار به ارزش چهار میلیون و 500 هزار تومان همچنین بخشدار، رئیس آموزش و پرورش و اعضای شورای شهر رازمیان یک میلیون و 375 هزار تومان به دانش آموزان نیازمند این منطقه کمک کرده اند.

وی عنوان کرد: در شهرستان البرز 441 بسته لوازم التحریر به ارزش 74 میلیون و 200 هزار تومان از سوی خیران به دانش آموزان اهداء شده است که شامل 368 بسته لوازم التحریر به ارزش 45 میلیون تومان از سوی واقفان و 73 بسته به ارزش 29 میلیون و 200 هزار تومان از سوی حامیان و خیران شهرستان بوده است.

محبی توضیح داد: کارکنان شرکت گاز استان 30 عدد کیف، 30 بسته لوازم التحریر و 30 دست پوشاک به ارزش چهار میلیون و 200 هزار تومان همچنین کارکنان اداره کل امور مالیاتی نیز 15 عدد کیف، 15 بسته لوازم التحریر و 10بسته پوشاک به ارزش پنج میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده اند.

وی افزود: چند تن از خیران و نیکوکاران شهر قزوین نیز 310 کیف، 350 بسته لوازم التحریر و 185 بسته پوشاک به ارزش 90 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده اند ضمن اینکه  80 نفر از ایتام و فرزندان تحت حمایت طرح محسنین نیز توسط حامیان خود لوازم التحریر به ارزش 35 میلیون تومان دریافت کرده اند.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: دفاتر کمیته امداد امام (ره) در نقاط مختلف استان و مراکز نیکوکاری آمادگی دارند تا کمک های مردمی را براساس نیّت خیر نیکوکاران دریافت و به دست نیازمندان واقعی برسانند همچنین کد #028*8877* از طریق تلفن همراه در دسترس عموم مردم برای دریافت کمک های نیکوکاران به صورت شبانه روزی فعال است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید