دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۱۵۱۲
گزارشگر : ۱۰۵

دومین دوره آموزشی جهادگران کارآفرین در کمیته امداد مازندران برگزار شد

(شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۴۳

دومین دوره آموزشی جهادگران کارآفرین با همت اداره کل کمیته امداد استان و بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان در مجتمع رهپویان ولایت این نهاد در ساری برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،سید علی اصغر رضایی طالشی، معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد مازندران اظهار داشت: در این دوره آموزشی یک روزه 60 نفر از بسیجیان و کارشناسان اشتغال جهادگر، مبانی کارآفرینی، موانع فضای کسب و کار در کشور و روشهای رفع آن، ارزیابی اقتصادی طرح های سرمایه گذاری، اصول اولیه بازاریابی و کسب و کارهای خرد را فرا گرفتند.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان از اهداف و ماموریت های اصلی حوزه اشتغال کمیته امداد است، گفت: استفاده از ظرفیت نیروهای داوطلب بسیجی و گروه های جهادی در این مسیر می‌تواند گره‌گشا باشد.

معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: مدل اشتغال‌زایی در کمیته امداد بر مبنای توسعه اقتصاد مقاومتی و با تکیه بر توان تولید خانواده های تحت حمایت بازتعریف می شود.

وی افزود: مردمی کردن اشتغال از ویژگی‌های الگوی اقتصاد مقاومتی است و از مشارکت و راهنمایی کارآفرینان و فعالان حوزه های مختلف تولید و کسب و کار برای رسیدن به این اهداف استقبال
می کنیم.

رضایی با بیان اینکه تا کنون 27 نفر از جوانان فعال در زمینه فعالیت های جهادی، به جمع امدادگران و جهادگران کارآفرین این استان پیوستند، گفت: مقرر است تا پایان سال این تعداد به بیش از 70 نفر برسد.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید