دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۸
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۱۵۰۳
گزارشگر : ۹۸
در نیمه نخست سال ۹۸ انجام شد

خدمت‌رسانی ۵۸ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) به نیازمندان البرزی

(شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۱۸

مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) با اعطای کمک ۵۸ میلیارد ریالی نقد، کالا و خدمات، به مددجویان کمیته امداد البرز و سایر نیازمندان خدمت‌رسانی کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا لشینی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز با اشاره به بهره‌مندی خانوارهای مددجو و نیازمند البرزی از خدمات مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی علیه‌السلام گفت: احداث و تعمیر مسکن محرومان با بهره‌گیری از گروه‌های جهادی، اعطای وام قرض‌الحسنه به نیازمندان، اطعام فقرا، اعطای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و ارائه خدمات درمانی به مناطق محروم جزو مهم‌ترین اقدامات مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی علیه‌السلام است.
وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) از جمله مراکز نیکوکاری فراگیر است که از سال ۹۷ با همکاری فرماندهی سپاه استان البرز راه‌اندازی شده و به نیازمندان و مددجویان خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی علیه‌السلام درمجموع با اعطای کمک ۵۸ میلیارد ریالی نقد، کالا و خدمات، به مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز و سایر نیازمندان خدمت رسانی کرده است.
لشینی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، افزود: بیش از ۳۰ درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت: ایفای نقش چشمگیر در کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده از جمله خدمات مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) است.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید