دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۵
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۴۸۰
گزارشگر : ۷۶
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت توسعه روزافزون مراکز نیکوکاری در جهت توانمندسازی مددجویان

(سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۵

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی بر ضرورت بالندگی روزافزون مراکز نیکوکاری در جهت توانمندسازی مددجویان تاکید کرد.

به گزارش سایت خبری امداد، یونس فاتح در سومین اجلاسیه مراکز نیکوکاری استان با تاکید بر ضرورت رشد و بالندگی روزافزون این مراکز گفت: اشتغالزایی بعنوان ضرورت اساسی جامعه امروز است و مددجویان باید به سمت هدایت شغلی سوق یابند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از فعالیت های مراکز نیکوکاری در محرومیت زدایی افزود: رویکرد مسجدمحوری مراکز نیکوکاری و ارتباط موثر با خیران اصول اساسی است.

وی شفافیت را از نقاط برجسته اقدامات مراکز نیکوکاری عنوان کرده و گفت: باید در کنار توانمندی های مادی مددجویان، به نیازهای معنوی و فرهنگی آنها نیز توجه شود.

فاتح تاکید کرد: کمیته امداد نهادی است که وظایف و رسالت آن از دل آیات قرآن گرفته شده و باید در جهت توانمند سازی محرومیت شب و روز نشناسیم.

وی ادامه داد: ارتقای شاخص های  فرهنگی برای برون رفت از محرومیت نیازمند برنامه ریزی مستمر است و در این راه باید از ظرفیت همه مراکز نیکوکاری استفاده کرد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه روسای هیات عامل مراکز نیکوکاری استان از طرح های اشتغالزایی مددجویان بازدید کرده و از نزدیک در جریان ثمربخشی حمایت های مردم و خیران از کمیته امداد قرار گرفتند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید