دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۰
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۱۴۷۹
گزارشگر : ۷۹
طی 6 ماهه نخست سالجاری محقق شد:

تعمیر، تکمیل و بازسازی 838 واحد مسکونی مددجویان خراسان جنوبی

(چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۰۰

طی شش ماهه نخست سال جاری با اعتبار یک میلیارد و 407 میلیون تومان به 838 نفر از خانوارهای تحت حمایت خدمات عمرانی در زمینه های تعمیرات، احداث مسکن شهری و روستائی و احداث سرویس بهداشتی هزینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمود گل محمدی، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان خراسان جنوبی گفت: یکی از دغدغه‌های مهم خانوارهای تحت حمایت، داشتن سرپناه مناسب است و برطرف کردن مشکل مسکن مددجویان یکی از راه‌های توانمندسازی آنان است.
گل محمدی با اشاره به اینکه بسیاری از مددجویان تحت حمایت در استان دارای مسکن نامناسب و اجاره نشین هستند، افزود: همکاری خیران و گروه‎های جهادی با این نهاد در ساخت مسکن محرومان جای تقدیر دارد و می‌توانیم از این الگو  برای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف استفاده کنیم.
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان خراسان جنوبی، کمک به تعمیرات کلی و جزیی 838 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت، شامل تعمیرات داخلی منازل حصارکشی، احداث حمام و سرویس بهداشتی مددجویان را از دیگر فعالیت‌های عمرانی این نهاد عنوان کرد و افزود: طی شش ماهه سال جاری یک میلیارد و 407 میلیون تومان از سوی این نهاد هزینه شده است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید