دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۱۴۵۱
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

کمک 2.6 میلیارد تومانی گلستانی‌ها به دانش‌آموزان نیازمند

(سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از مشارکت دو میلیارد و 600 میلیون تومانی گلستانی ها در جشن عاطفه‌های امسال برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: امسال گلستانی‌ها در آستانه سال تحصیلی جدید باهدف کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند و با شعار« با رنگ مهر رویایی را بسازیم» دو میلیارد و 600میلیون  تومان به جشن عاطفه‌ها کمک کردند.
وی با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه ها 10 مهر ماه در بیش از 2500 مدرسه سطح استان برگزار شد گفت: دانش آموزان گلستانی در مرحله دوم از جشن عاطفه‌ها،مبلغ 400میلیون تومان به همکلاسی های نیازمند خود کمک کردند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه هرساله در آستانه بازگشایی مدارس سنت حسنه «جشن عاطفه‌ها» برگزار می‌شود، یادآور شد: سال گذشته مردم نیکوکار گلستان بیش از دو میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
وی با اشاره به اینکه ۱۴ هزار دانش‌آموز و دانشجوی گلستانی از خدمات این نهاد در طول سال تحصیلی بهره‌مند‌می شوند عنوان کرد: کمک به دانش آموزان مستعد و نیازمند، روحیه خودباوری و اعتماد را در آن‌ها افزایش می‌دهد تا در ابتدای سال تحصیلی جدید، مصمم‌تر و باروحیه مضاعف و آرامشی بیشتر در کسب علم و دانش گام بردارند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به موفقیت دانش‌آموزان یتیم گلستانی در کنکور سراسری امسال افزود: کمیته امداد به منظور مرتفع شدن بخشی از مشکلات مالی دانشجویان تحت حمایت در نظر دارد با حمایت از آن‌ها، مسیر موفقیت مددجویان دانشجو را برای دستیابی به مدارج عالی علمی و تحصیلی هموار کند تا بدون دغدغه و با کمترین مشکلات به ادامه تحصیل بپردازند.
اسکندری بابیان خدمات کمیته امداد به دانش آموزان نیازمند گفت: این نهاد با پرداخت کمک‌هزینه پوشاک و لوازم‌التحریر و ایاب‌وذهاب دانش آموزان، تقویت بنیه تحصیلی و برگزاری کلاس‌های آموزشی آمادگی کنکور و دانشگاه، کمک‌هزینه تحصیلی و تأمین شهریه دانشجویان بویژه حمایت از دانشجویان نخبه در تمامی مقاطع از کاردانی تا دکتری، گام‌های مؤثری برای ارائه خدمات به مددجویان در حال تحصیل برداشته است.
وی با قدردانی از اهدای 7700 بسته لوازم‌التحریر شرکت گلرنگ به دانش آموزان سیل‌زده گلستانی افزود: شرکت گلرنگ همزمان با شروع جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس با اهدای  بسته های لوازم‌التحریر به ارزش 770 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند گلستانی کمک کرد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید