دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۹ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۲
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۷۱۴۱۹
گزارشگر : ۷۶
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی اعلام کرد؛

ساخت یا خرید روزانه 3 واحد مسکن برای مددجویان

(دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۲

ملامهدی با ارائه گزارشی در خصوص آمار ساخت مسکن مددجویی در استان گفت: بطور متوسط روزانه 3 واحد مسکن در 6 ماهه سالجاری در مناطق شهری و روستایی استان برای مدجویان تحت حمایت کمیته امداد تامین شده است.

به گزارش سایت خبری امداد، غلامعلی ملامهدی با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان از اولویت های اساسی کمیته امداد است، افزود: در 6 ماهه نخست سالجاری 123 واحد مسکن شهری برای مددجویان آذربایجان شرقی خرید یا احداث شده است.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی همچنین به احداث مساکن مددجویی در روستاها اشاره کرده و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 407 واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان احداث شده است.

وی خاطر نشان کرد: بطور متوسط روزانه 3 واحد مسکن در 6 ماهه سالجاری در مناطق شهری و روستایی استان برای مدجویان تحت حمایت کمیته امداد تامین شده است.

ملامهدی ادامه داد: همچنین 692 واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان نیز تعمیر شده است که بطور متوسط روزانه 4 واحد را شامل می شود.

وی به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد با بسیج سازندگی سپاه استان اشاره کرده و گفت: با همکاری مشترک این دو نهاد و کمک های خیران در نظر داریم تا پایان سالجاری 1000 واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان خرید یا احداث نماییم.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان بر ضرورت کمک های مردمی جهت تامین مسکن نیازمندان اشاره کرده و بیان داشت: مردم نیک اندیش استان می توانند وجوهات نقدی خود را با شماره گیری کد #041*8877* از طریق تلفن همراه بصورت سریع و ایمن پرداخت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید