دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۱
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۱۳۵۳
گزارشگر : ۹۲
آمار نهایی جشن عاطفه‌ها،

خیران اردبیلی سه میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند

(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۱

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: مردم خیر و دانش‌آموزان نیکوکار استان اردبیل در جشن عاطفه‌ها حدود سه میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به دانش‌آموزان نیازمند کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صفر توحیدی با اعلام اینکه کمک‌های نیکوکاران اردبیلی در جشن عاطفه‌ها به حدود سه میلیارد تومان رسید، گفت: از یکایک مردم خیر و دانش‌آموزان نیکوکار استان اردبیل کمال قدردانی را داریم که با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود موجب شادکامی دانش‌آموزان بی‌بضاعت شدند.
وی با اشاره به اینکه با کمک‌های مردم نیکوکار استان اردبیل 6800 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد با آرامش خاطر و بی‌دغدغه راهی سال‌تحصیلی 99-98 شدند، بیان کرد: از طریق کمک‌های خیران برای تمامی دانش‌آموزان تحت حمایت قبل از آغاز سال‌تحصیلی کیف و لوازم تحریر مناسب تهیه شد و آنها با رویی گشاده و پرنشاط گام در مسیر علم‌آموزی گذاشتند.
توحیدی با بیان اینکه در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز بخش قابل توجهی از نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت در خصوص تأمین پوشاک مدرسه و هزینه تحصیلی برطرف شد، افزود: مراکز نیکوکاری استان اردبیل نیز که دانش‌آموزان بی‌بضاعت را در منطقه خود شناسایی کرده بودند، بخشی از کمک‌های خیران را به آنها اختصاص دادند تا نگران ادامه تحصیل‌شان نباشند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه جلوگیری از ترک تحصیل دانش‌آموزان مستمند یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشن عاطفه‌ها است، گفت: با همیاری نیکوکاران و دانش‌آموزان خیر استان اردبیل گرهی از گرفتاری‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت گشوده شد تا بتوانند در کنارسایر همنوعان خود به تحصیل بپردازند.
وی ترویج فرهنگ احسان و انفاق در بین کودکان و نوجوانان را از دیگر اهداف مهم برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح مدارس عنوان کرد و افزود: اگر از همان دوران کودکی بتوانیم ضرورت دستگیری از نیازمندان را به کودکان بیاموزیم، در آینده شاهد همبستگی هر چه بیشتر در جامعه خواهیم بود.
توحیدی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در سال‌جاری با شعار «با رنگ مهر رویایی را بسازیم» برگزار شد، اعلام کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها 220 پایگاه ثابت و سیار در خیابان و میدان‌های اصلی و میعادگاه‌های نماز جمعه برپا شد که همچون سنوات گذشته شاهد حضور پرشور نیکوکاران اردبیلی بودیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز ۱8۰ هزار پاکت کمک‌های مردمی در بین دانش‌آموزان خیر توزیع شد، گفت: این جشن در 1200 مدرسه برگزار شد که دانش‌آموزان نیکوکار با مشارکت گسترده به همنوعان نیازمند خود یاری رساندند.
وی با بیان اینکه همچنان نیازمند یاری نیکوکاران برای رسیدگی به امور فقرا و به خصوص دانش‌آموزان تحت حمایت هستیم تا به مقاطع عالی تحصیلی راه یابند، افزود: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل برسانند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید